Jaki bank wybrać – kredyt

Zaciągając kredyt często zastanawiamy się jaki bank wybrać. Osoby które już wcześniej zaciągały kredyt najczęściej wracają do banku w którym brały już kredyt. Jednym z powodów jest fakt iż nie muszą po raz kolejny przedstawiać informacji o dochodach, w większości wypadków wystarczy bowiem nasz dowód osobisty.

Jaki więc wybrać bank w którym chcielibyśmy zaciągnąć kredyt? Dobrą opcją jest szybka pomoc w uzyskaniu kredytu jaką oferuje bezpłatnie wiele portali finansowych. Wystarczy wypełnienie podstawowych danych osobowych by uzyskać najlepsze oferty kredytowe. Konsultant zapozna się z naszą potrzebą czyli kwotą kredytu oraz na jaki okres jej potrzebujemy i na podstawie tego przygotuje dla nas kilka najbardziej dogodnych ofert które następnie trafią do nas drogą mailową.

Pomoc w uzyskaniu odpowiedzi jaki bank wybrać uzyskamy praktycznie w przypadku większości kredytów a więc zarówno gotówkowych, hipotecznych, samochodowych czy kart kredytowych. Warto dodać że takie oferty są zupełnie nie zobowiązujące i bezpłatne a my otrzymamy kilka ofert bankowych jednocześnie dzięki czemu będziemy mogli wybrać kredyt z najniższą ratą.

kredyt przez internet

A może kredyt przez internet?

Czasy się zmieniają, dzisiaj aby kupić wymarzony sprzęt AGD czy RTV nie musimy nawet wychodzić z domu, baaa.. nie musimy nawet posiadać na niego gotówki. Wszystko to możemy załatwić przez internet i do tego znaleźć najbardziej korzystną dla nas cene. Nie dość tego, wybrany towar szybko trafi pod nasze drzwi za pośrednictwem kuriera.

Jak więc sprawnie załatwić kredyt przez internet? Internet obfituje w wiele rodzaju stron poświęconych tematowi pożyczek czy kredytom internetowym. Dzięki niektórym z nich mamy możliwość sprawdzenia ofert kredytowych w kilku bankach jednocześnie za pomocą tzw. multiformularza, narzędzia które umożliwia otrzymanie kilku ofert kredytowych, dzięki czemu będziemy mogli wybrać tą najbardziej dla nas korzystną a więc z najniższą ratą, najniższym oprocentowaniem oraz najniższą ratą.

Jednym z narzędzi z których możemy skorzystać jest multiformularz umożliwiający otrzymanie oferty na kredyt gotówkowy z kilku banków jednocześnie, do którego skorzystania gorąco zachęcamy.

Jedno przemyślenie nt. „Jaki bank wybrać – kredyt

  1. Maciej Bojanowski

    Jedyne co nie warto robić to porównywać kosztów kredytów gotówkowych przez porównywarki internetowe. Kiedyś na własną rękę robiłem sobie takie zestawienie, to potem okazało się że gdy skontaktowałem się z konkretnym bankiem, celem przedstawienia szczegółowej oferty, to wysokość raty kredytu okazała się większa niż w porównywarce. Jak się okazuje, ostateczny koszt kredytu w dużej mierze zależy od konkretnej zdolności i historii kredytowej kredytobiorcy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *